Wentylator kanałowy, wentylator dachowy, promieniowy.
Wentylator kanałowy, wentylator dachowy, promieniowy.
Wentylator kanałowy, wentylator dachowy, promieniowy.
Klimatyzatory ścienne model AWM

Wentylator kanałowy, wentylator dachowy, promieniowy.Klimatyzatory ścienne AWM pokrywają wydajność chłodniczą w zakresie 2,0 kW do 8,8 kW. To wyjątkowo ciche estetyczne, niezawodne w działaniu, wzbogacą wnętrze o techniczny element nowoczesnego wyposażenia. Oprócz niepowtarzalnego wzornictwa, klimatyzatory ACSON wyróżnia wiele praktycznych funkcji m.in. elektroniczna regulacja prędkości wentylatora, AUTO, przy której mikroprocesorowy układ sterujący dokonuje zmiany trybu pracy w zależności od aktualnych warunków panujących w pomieszczeniu, praca w trybie nocnym, timer, osuszanie oraz wentylacja i posiadają funkcję "RESTART" (funkcja ponownego uruchomienia w przypadku zaniku i powrotu zasilania w parametrach zadanych). Wszystkie modele wyposażone są w zdalne sterowanie pilotem G6 i opcjonalnie pilotem G5 (z większym wyświetlaczem).


Klimatyzatory podsufitowo-przypodłogowe model RCM

Wentylator kanałowy, wentylator dachowy, promieniowy.Kolejny typ klimatyzatorów z rodziny ACSON to urządzenie sufitowo-przypodłogowe RCM o wydajności chłodniczej w zakresie 5,0 kW do 14,0 kW, tak zaprojektowane, aby można było je instalować w położeniu poziomym lub pionowym bez konieczności użycia dodatkowego wyposażenia. Idealnie nadają się do montażu w lokalach gastronomicznych, handlowych, biurach, pubach, gdzie nie ma zbyt wiele wolnego miejsca. Posiadają podobnie jak klimatyzatory ścienne, sterowanie na podczerwień oraz "RESTART". Cechą która wyróżnia klimatyzator firmy ACSON od innych będących na rynku modeli sufitowo-przypodłogowych to dwudrogowy modulowany nadmuch powietrza. Nadmuch powietrza do pomieszczenia realizowany jest dwudrogowo. Urządzenie wyposażone jest dodatkowo w funkcję zmiany kierunku nadmuchu, zapewniając lepszą cyrkulację powietrza oraz równomierne rozprowadzenie powietrza w całym pomieszczeniu. Dwudrogowy nadmuch powietrza jest szczególnie korzystny w przypadku pracy w trybie grzania. Wylot dolny kieruje ciepłe powietrze, tak aby ogrzewało przestrzeń w pobliżu klimatyzatora, zwiększając tym samym skuteczność grzania.


Klimatyzatory kasetonowe model ACK

Wentylator kanałowy, wentylator dachowy, promieniowy.Wszędzie tam, gdzie istnieją warunki do wbudowania klimatyzatora w sufit podwieszony użytkownik ze strony firmy ACSON ma propozycję zastosowania modelu kasetonowego ACK z nawiewem 4-stronnym, pokrywającego zakres mocy chłodniczej od 5,0 kW do 14,0 kW. Elegancko zaprojektowany panel o grubości zaledwie 28 mm łatwo komponuje się w dowolny wystrój wnętrza. Całkowita wysokość kasetonu wynosi 335 mm. Naturalnie już przewidziany jest bezprzewodowy sterownik z zaawansowanymi funkcjami zapewniający całkowitą kontrolę nad pracą klimatyzatora. Do najbardziej praktycznych można tu zaliczyć: zegar programowalny z wyprzedzeniem do 15 godzin, automatyczna zamiana kierunku nadmuchu, automatyczny tryb oszczędzania energii, osuszanie powietrza, 3 prędkości obrotów wentylatora i automatyczny wybór obrotów wentylatora. Urządzenie ma wbudowaną wysokociśnieniową pompkę skroplin, umożliwiającą podniesienie wody na wysokość 500 mm i bezproblemowe jej odprowadzenie z urządzenia. Ponadto pompka ma wbudowany pływak do kontroli poziomu skroplin.


Klimatyzatory kanałowe model ACC

Szczególnie szeroka oferta klimatyzatorów kanałowych ACC i ADB o mocach od 2,8 kW do 125,0 kW sprawia, że cieszą się największym zainteresowaniem ze strony projektantów i inwestorów. Idealne do obiektów handlowych i mieszkalnych. Oferują komfort i wygodę użytkownikowi. Łatwa instalacja i montaż przy użyciu kompletnych zestawów akcesorii do rozprowadzenia powietrza. Są odpowiedzią konstruktorów ACSON na potrzeby klimatyzowania pomieszczeń o dużych kubaturach, gdzie wymaga się kilku punktów nawiewnych. Urządzenia tego typu posiadają imponujący spręż dyspozycyjny 150 Pa. umożliwiający zastosowanie bardzo długich kanałów. Uniwersalność i elastyczność w projektowaniu kanałów sprawia, że ich montaż jest prostszy. Można dobrać dowolny kształt i rozmiar nawiewnika (elastyczność przy projektowaniu architektury wnętrz). Urządzenia serii ACC posiadają w standardzie przewodowy sterownik SLM prosty w obsłudze o estetycznym wyglądzie. Dla większej wygody dostarczany jest z dodatkowym zdalnym pilotem.