Wentylator kanałowy, wentylator dachowy, promieniowy.
Wentylator kanałowy, wentylator dachowy, promieniowy.


Wentylator kanałowy, wentylator dachowy, promieniowy.
Kurtyny powietrzne dla drzwi (KPD)

Kurtyny powietrzne służą do ochrony przed napływem powietrza zewnętrznego w drzwiach oraz otworach budowlanych zewnętrznych, w sklepach, pawilonach handlowych, warsztatach itp. Kurtyny przystosowane są do czerpania i podgrzewania powietrza z wewnątrz pomieszczenia. Kurtyny przeznaczone są do zastosowania w drzwiach i otworach o wysokości ok. 2 m.

Wentylator kanałowy, wentylator dachowy, promieniowy.

Kurtyny powietrzne dla drzwi i bram (KPBB)

Kurtyny powietrzne służą do ochrony przed napływem powietrza zewnętrznego w bramach lub otworach budowlanych zewnętrznych, w halach zakładów przemysłowych, w warsztatach, magazynach, pawilonach handlowych itp. Kurtyny przystosowane są do czerpania i podgrzewania powietrza z wewnątrz pomieszczenia. Mogą być również stosowane bez podgrzewania powietrza jako tzw. kurtyny \"zimne\". Kurtyny przeznaczone są do stosowania w bramach o wysokości od 3 - 6 metrów. Kurtyny mogą być umieszczone nad bramami lub obok bram, można stosować kilka kurtyn obok siebie.


Kurtyny powietrzne dla drzwi i bram (KPDB 1-2)

Kurtyny powietrzne do dużych drzwi i bram służą do ochrony przed niekontrolowanym napływem powietrza w drzwiach, bramach oraz otworach budowlanych zewnętrznych, w sklepach, pawilonach handlowych, warsztatach, magazynach itp. Kurtyny przystosowane są do czerpania i podgrzewania powietrza z wewnątrz pomieszczenia. Mogą być również stosowane bez podgrzewania powietrza jako tzw. kurtyny zimne. Kurtyny przeznaczone są do zastosowania w drzwiach, bramach i otworach o wysokości 2,5 ÷ 3,5. Kurtyny mogą być umieszczone nad bramami (pozioma pozycja pracy) lub z boków bram (pionowa pozycja pracy). Przy większych wysokościach lub szerokościach bram można stosować kilka kurtyn obok siebie.

Wentylator kanałowy, wentylator dachowy, promieniowy.

Kurtyny powietrzne dla drzwi i bram (KPDB 3-4)

Kurtyny powietrzne dla bram służą do ochrony przed niekontrolowanym napływem powietrza w dużych bramach oraz otworach budowlanych zewnętrznych. Kurtyny przystosowane są do czerpania i podgrzewania powietrza z wewnątrz pomieszczenia. Mogą być również stosowane bez podgrzewania powietrza jako tzw. kurtyny \"zimne\". Kurtyny przeznaczone są do stosowania w drzwiach, bramach i otworach o wysokości powyżej 3,5m. Mogą być umieszczone nad bramami (pozioma pozycja pracy) lub z boków bram (pionowa pozycja pracy). Przy większych wysokościach lub szerokościach bram można stosować kilka kurtyn obok siebie.